best free html templates
Бордюр дорожний - BrukwayБруківка «Цеглина», 6 см

Для пішоходів, легкового та вантажного транспорту

Розміри 
100х200х60

Кількість на піддоні, м.кв. 10,6

Вага піддона, т 1,35

Цеглини для тротуарного покриття в Тернополі

Бруківка Цеглина – універсальний тротуарне покриття для будь-якої місцевості. Ми пропонуємо найбільш поширений вид цеглин зі стандартними параметрами у кількох кольорах. Ширина виробу – 100мм, довжина – 200мм. Співвідношення сторін цеглини 1:2 дозволяє викладати різноманітні візерунки на пішохідній доріжці. А сучасні технології виробництва забезпечують відмінні експлуатаційні характеристики кожного елементу.

Виготовлення бруківки у Тернополі

Щоб отримати якісні тротуарні цеглини, компанія «Brukway» вдається до методу вібропресування. Такий спосіб передбачає ущільнення напівсухої бетонної суміші у прес-формах за допомогою сильної вібрації і тиску. Цеглини, виготовлені методом вібраційного пресування, дуже міцні, стійкі до низького температурного режиму, довговічні. Термін служби цеглин – більше 25 років.

Бруківка Цеглина: переваги покриття

Цеглина – тротуарна плитка, ціна якої є цілком доступною і навіть вигідною, зважаючи на термін експлуатації. До основних переваг плитки Цеглина можна віднести:

Використання цеглини тротуарної дозволяє заощаджувати на подальших ремонтних роботах, адже пошкоджені цеглини можна легко замінити на інші.

Як купити бруківку Цеглина

Щоб замовити тротуарну плитку, заповніть форму, що подана нижче, або зателефонуйте за вказаним номером. Ми підготуємо ваше замовлення за найкоротший термін.

ЗАМОВИТИ БОРДЮР

Зробіть запит на бордюр
і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 4 годин.
Дякуємо за звернення!

Адреса виробництва

47728, Тернопільська область,
Тернопільський район,
с. Острів, вул. Промислова, 2 

Контакти

Tel: 050 373 04 81
Tel: 067 371 48 42
Fax: 0352 27 49 00
E-mail:  info@brukway.com

Завантажити

Каталог 
Прайс