free html5 templates
Старе місто без фаски, 4 см - BrukwayСтаре місто без фаски, 4 см

Для пішоходів, легкового та вантажного транспорту

Розміри 
180х120
120х120
90х120


Кількість на піддоні, м.кв. 15

Вага піддона, т 1,35

Бруківка «Старе місто» без фаски, 4 см

Тротуарна плитка «Старе місто» послужить надійним вуличним покриттям і прекрасним оздобленням площі, вулиці, підприємства чи приватної власності. Цей штучний камінь міцний та естетичний, він десятки років зберігає усі експлуатаційні характеристики і до того ж стильно й охайно виглядає.

Особливості бруківки без фаски

Бруківка, що представлена на цій сторінці, має класичну форму цеглини з однією особливістю – плитки цього виду покриття не мають фаски. Товщина плитки – 4 сантиметри. Таке рішення має практичне і декоративне значення.

Тротуарна плитка без фаски, як і інша наша продукція, виготовляється методом вібропресування. Покриття добре порається з вологою, перепадами температури та високими навантаженнями. Саме тому вона підходить для місцевостей із будь-якою завантаженістю.

Завдяки відмінним характеристикам, бруківка без фаски має тривалий термін служби – від 25 років. Пошкоджені плитки можна легко замінити на інші.

Як купити бруківку без фаски

Щоб замовити бруківку в Тернополі, зв’яжіться з нами, заповнивши форму чи зателефонувавши за вказаним номером телефону. Ми відповімо на всі запитання, узгодимо обсяг замовлення та додаткові послуги (доставка, вкладання плитки тощо). Ми потурбуємося про те, щоб вам було зручно та вигідно співпрацювати з компанією «Brukway».

ЗАМОВИТИ БРУКІВКУ

Зробіть запит на бруківку, котра Вас цікавить
і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 4 годин.
Дякуємо за звернення!

Адреса виробництва

47728, Тернопільська область,
Тернопільський район,
с. Острів, вул. Промислова, 2 

Контакти

Tel: 050 373 04 81
Tel: 067 371 48 42
Fax: 0352 27 49 00
E-mail:  info@brukway.com

Завантажити

Каталог 
Прайс