free html5 templates
Старе місто - BrukwayСтаре місто без фаски, 6 см

Для пішоходів, легкового та вантажного транспорту

Розміри 
180х120
120х120
90х120


Кількість на піддоні, м.кв. 10,8

Вага піддона, т 1,35

Бруківка «Старе місто» без фаски, 6 см

Бруківка «Старе місто» давно знайшла своє місце на центральних площах та вулицях Тернополя і стала нашим найпопулярнішим замовленням. Покупці довіряють нам, адже наша продукція незмінно якісна і володіє усіма потрібними характеристиками для тривалої експлуатації без зміни естетичного зовнішнього вигляду.

Так, сучасні технології виробництва компанії «Brukway» дозволяють відтворити природню фактуру каменю і створити довговічне покриття для великих навантажень. Вібропресування, з допомогою якого ми створюємо нашу продукцію, підвищує морозостійкість та водонепроникність бруківки.

Виробництво бруківки без фаски

У нашому каталозі представлена класична бруківка Старе місто в Тернополі у кількох основних кольорах. Новинкою компанії «Brukway» стала бруківка без фаски. Таке рішення дозволяє створити практично рівну поверхню і забезпечує наступні переваги:

Бруківка без фаски витримує великі навантаження, підходить як для пішохідних зон чи легкових автомобілів, так і для вантажного транспорту.

Як купити бруківку від «Brukway»

Купити бруківку без фаски «Старе місто» можна на нашому сайті. Для цього заповніть форму, подану нижче, і наш представник зв’яжеться з вами протягом доби. Також ви можете зателефонувати і зробити замовлення самостійно.

ЗАМОВИТИ БРУКІВКУ

Зробіть запит на бруківку, котра Вас цікавить
і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 4 годин.
Дякуємо за звернення!

Адреса виробництва

47728, Тернопільська область,
Тернопільський район,
с. Острів, вул. Промислова, 2 

Контакти

Tel: 050 373 04 81
Tel: 067 371 48 42
Fax: 0352 27 49 00
E-mail:  info@brukway.com

Завантажити

Каталог 
Прайс