best free html templates
Водовідлив, 9см - BrukwayВодовідлив, 9см

Для будівництва житлових та господарських будівель.

Розміри 
500х160х90

Кількість на піддоні, шт. 80

Вага піддона, т 1,2

Тротуарний бетонний водовідвід у Тернополі

Водовідвід бетонний – це необхідний елемент для створення вуличного дизайну і тротуарного покриття. Водостічний жолоб захищає бруківку від руйнування і продовжує термін експлуатації тротуарному покриттю. Щоб купити водовідвід у Тернополі, зверніться до нашої компанії «Brukway». Ми швидко виконаємо замовлення і за потреби проведемо встановлення водовідводів, тротуарної плитки та інших елементів у Тернополі.

Водостічний бетонний жолоб застосовують на приватних подвір’ях, стоянках, станціях, міських площах, прогулянкових доріжках, майданчиках, терасах тощо.

Характеристики стандартного водовідводу BRUKWAY

Пряме призначення бетонного водовідводу – збір і відтік води з тротуарних поверхонь і доріжок. Крім того, водостоки служать і декоративним елементом, адже в компанії «Brukway» ви можете придбати не лише водостік бетонний сірого кольору, але й кольорові водовідводи.

Продукцію для тротуарного покриття ми створюємо методом вібропресування. Сучасні технології і надійне обладнання дозволяє нам виготовляти справді надійні вироби, які прослужать вам більше 25 років.

Жолоб водостічний бетонний має такі переваги:

Лотки для водовідведення – це не просто забаганка ландшафтного дизайнера, а необхідність, адже вода може руйнувати тротуарне покриття. Через зовнішні фактори скорочується термін експлуатації і псується зовнішній вигляд плитки. Прийнявши правильне рішення і встановивши водостік тротуарний, ви захищаєте тротуарне покриття і скорочуєте подальші витрати.

Щоб купити водовідвід бетонний, заповніть форму нижче або зателефонуйте за вказаним номером телефону.

ЗАМОВИТИ БОРДЮР

Зробіть запит на бордюр
і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 4 годин.
Дякуємо за звернення!

Адреса виробництва

47728, Тернопільська область,
Тернопільський район,
с. Острів, вул. Промислова, 2 

Контакти

Tel: 050 373 04 81
Tel: 067 371 48 42
Fax: 0352 27 49 00
E-mail:  info@brukway.com

Завантажити

Каталог 
Прайс